Vefa Prefabrik Yapılar
Vefa Prefabricated Constructions English Сборные Конструкции Vefa Русский الأبنية الجاهزة ماركة وفاء العربية Vefa Prefabrike Yapılar Türkçe
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hakkında
 
Vefa; iki girişimcinin, üniversite yıllarından güçlü bir iş ortaklığına uzanan bir başarı hikâyesidir. Yapı sektörünün öncü kuruluşu olarak, sektörün hızla geliştiği ülkemizde, ulusal ve uluslararası çapta trendler ve değerler oluşturma hedefiyle kurulmuştur.

Vefa; faaliyetlerine, Vefa Prefabrike Yapılar ile tam teşekküllü şantiye binalarını panel sistem prefabrike ve konteyner şeklinde karşılayarak başlamıştır. 1990'dan bu yana, konteyner üretiminden sosyal tesislere, çelik sistem sanayi yapılarından sosyal konut ve hafif çelik villa projelerine kadar pek çok alanda sektörde hizmet vermektedir.

Üretiminin %40’ını ihraç eden bir kuruluş olarak Vefa; bugün 30 ülkeye yaptığı ihracat ve 1 milyon 500 bin m²’yi aşan uygulama hacmiyle ulusal ve uluslararası çapta önemli değerler oluşturmakta; markalar geliştirmekte, aldığı patent ve faydalı modellerle sektöre dinamizm ve vizyon katmaktadır.

Vefa Group, dünya çapındaki fuar ve teknik gezilerle sektöründeki güncel gelişmeleri sıcağı sıcağına takip etmekte ve araştırma-geliştirme (Ar-ge) kapsamındaki çalışmalara öncelik vermekte, önemli yatırımlarda bulunmaktadır. Üretim parkı ve makine ekipmanlarında son teknoloji odağında faaliyet göstermekte, kadrosunun uzmanlığını en değerli ”kurumsal vizyonu” olarak tanımlamaktadır. Bugüne dek sektöre kazandırdığı hizmet kalitesi odaklı markalarıyla, tüm üretim ve hizmet adımlarını kendi alanlarında ve uluslararası boyutlarda netleştirmiştir.

ISO 9001-2000 kalite güvence belgeli Vefa Group; 50'si teknik ve idari kadro olmak üzere, 350 kişilik işinin ehli profesyonel ekibiyle, başarıda ve hizmette VEFA’lı olma ilkesiyle sektöründeki varlığını her geçen gün daha da güçlü hissettirecektir.

Kalite Politikası

Vefa Prefabrike Yapıların amacı; müşterilerinin istemiş olduğu ürünü, onların amaç ve beklentisine uygun olacak şekilde imal etmek ve taahhüt edilen zamanda teslim etmektir. 1990 yılında kurulan Vefa Prefabrike Yapılar organizasyon ve faaliyetlerini müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap verebilecek aktif bir yapıya kavuşturmayı ve bu çerçevede;

• Sürekli gelişme düşüncesiyle politikalarını düzenli olarak gözden geçirmeyi,
• Yeni hedefler belirlemeyi, bunlara yönelik planlar yapmayı ve gerekli kaynakları ayırarak bu planları hayata geçirmeyi,
• Müşterilerinin istek ve şikayetlerini, periyodik olarak yaptığı anketlerle dikkate alıp değerlendirmeyi,
• Müşterilerinden gelen talepleri göz önüne alarak çağın gereklerine uygun yeni fonksiyon; görev ve ürünler geliştirmeyi,
• Teknolojik gelişmeleri hızla takip ederek, müşterilerimize gelişen teknolojiyi, ve tüm bunların sürekliliğini sağlamayı taahhüt eder.

Özetle; Vefa Prefabrike Yapılar, geçmişte olduğu gibi gelecekte de müşterilerine VEFA lı olmaya devam edecektir.

Vizyon

Dünyadaki son teknolojiyi kullanarak modern ofisler ve her çeşit yaşam alanları üretmeyi hedefleyen Vefa Prefabrike Yapılar, müşterilerinin kullanım amaçlarına, kültürel taleplerine ve inşaat mahallindeki arazi ve doğa koşullarına uygun ürünler sunmaktadır.
Üretim Tesisleri
 
Sultanbeyli Fabrika
TEM Otoyolu Yanyol Caddesi No:324 34925 Sultanbeyli –İstanbul adresindeki fabrika 20bin m² açık ve 15bin m² kapalı aland kuruludur. Bu fabrika, prefabrike yapılarda: 30.000 m² / ay üretim kapasitesine sahiptir. Vefa, modern ürün tesislerinde kaliteli, ekonomik ve süratli çözümler sunmaktadır. ISO 9001:2000 kalite güvence sistemi ile yapı kalitesi daima kontrol altında tutulmaktadır. İşçiliğin büyük bölümü fabrikada yapıldığından hata payı minimum düzeydedir.
Vefa Prefabrik Yapılar Vefa Prefabrik Yapılar Vefa Prefabrik Yapılar
Vefa Prefabrik Yapılar Vefa Prefabrik Yapılar Vefa Prefabrik Yapılar
Tepeören Fabrika
Tuzla Kimyacılar Org.San.Bölg. Metin Aras Bulv. Aromatik Cad. No:83 Tepeören - Tuzla - İstanbul adresindeki fabrika 20 bin m² açık ve 15 bin m² kapalı aland kuruludur. Bu fabrika, yaşam konteynerlerinde: 500 adet / ay üretim kapasitesine sahiptir. Vefa, modern ürün tesislerinde kaliteli, ekonomik ve süratli çözümler sunmaktadır. ISO 9001:2000 kalite güvence sistemi ile yapı kalitesi daima kontrol altında tutulmaktadır. İşçiliğin büyük bölümü fabrikada yapıldığından hata payı minimum düzeydedir.
Vefa Prefabrik Yapılar Vefa Prefabrik Yapılar Vefa Prefabrik Yapılar
Belgeler
 
ISO Belgesi ve Kapasite Raporu
Vefa Prefabrike Yapılar Vefa Prefabrike Yapılar Vefa Prefabrike Yapılar Vefa Prefabrike Yapılar
GOST Belgeleri
Vefa Prefabrike Yapılar Vefa Prefabrike Yapılar Vefa Prefabrike Yapılar